Wieczór w PZL Mielec

 

Pokazy świetlne, strefa robotyki, wystawy historyczne czy gra paszportowa dla dzieci – to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowują Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. na zbliżający się wieczór otwarty.

 

 

Wydarzenie odbędzie się na terenie firmy 19 maja

 

 

Wieczór w PZL Mielec rozpocznie się 19 maja (sobota) o godzinie 17:00 i potrwa do 23:00. Brama wejściowa będzie czynna do 22.30. Specjalnie dla Państwa udostępniamy tereny zewnętrzne zakładu, aby pokazać 80-letnią historię przemysłu lotniczego w Mielcu oraz współczesną działalność Polskich Zakładów Lotniczych Sp. z o.o., a klimat lat 30-tych ubiegłego wieku zderzy się z najnowszymi osiągnięciami robotyki i wirtualnego świata. Wszystko za sprawą zabytkowych samolotów, a także wystaw historycznych m.in. o Centralnym Okręgu Przemysłowym.

 

PZL Mielec to miejsce, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością, dlatego w strefie robotyki będzie można porozmawiać z robotem, przenieść się w świat 3D, a także poznać tajemnice optyki, biometrii i elektrostatyki. Najmłodsi zagrają z kolei w grę paszportową, w której udział będzie mogło wziąć każde dziecko do 12 roku życia. 

 

Wędrując pomiędzy kolejnymi stanowiskami będzie można sprawdzić swoją wiedzę o funduszach europejskich grając w Koło Fortuny i gigantyczną grę planszową, przypomnimy zabawki dzieciństwa naszych rodziców i dziadków oraz zagramy w stare, sprawdzone gry komputerowe. Zmęczeni atrakcjami będziemy mogli odpocząć na seansie w „starym kinie”. Te i wiele innych atrakcji oferujemy uczestnikom Nocy w PZL Mielec. Klimat tej wyjątkowej nocy podkreślą niepowtarzalne efekty świetlne.

 

ZAPRASZAMY!

 

 

 

 

 

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego transportu na terenie Mielca

Zachęcamy do skorzystania z transportu na miejsce imprezy bezpłatnymi liniami MKS. Odjazdy z PZL Mielec ruszają zza hali H-3.

 

Linia Borek – PZL

 

 

 

 

Linia Smoczka – PZL

 

 

 

 

Pracowników wybierających się na wydarzenie własnym samochodem prosimy o parkowanie na ogólnodostępnych parkingach w okolicach Specjalnej Strefy Ekonomicznej

 

  
Realizacja Ideo
powered by CMS Edito
© 2009 PZL MIELEC. Wszelkie prawa zastrzeżone