Inżynier jakości - Łukasz Wawrzynkiewicz


 

Po ukończeniu studiów na wydziale Metali Nieżelaznych Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie znalazłem pracę w firmie wchodzącej w skład Doliny Lotniczej, jednak w branży motoryzacyjnej. Szybko okazało się, że nie jest to szczyt marzeń.
Zacząłem ubiegać się o zatrudnienie w PZL Mielec, ponieważ liczyłem na pracę wymagającą więcej inwencji, myślenia i zaangażowania w wypełnianiu swoich obowiązków. Nie ukrywam, że za wyborem tej firmy stanęło również spore zainteresowanie z mojej strony szeroko pojętym lotnictwem.
Po przyjęciu mnie do pracy firma była jeszcze własnością Skarbu Państwa i szukała nowego właściciela. Wobec tego każdy miał świadomość, że nie można wymagać zbyt wiele od zakładu w tym trudnym okresie. Po przejęciu 100% udziałów przez Sikorsky Aircraft Corporation nastąpiły ogromne zmiany. Od tej pory postanowiłem pozostać w naszej firmie jak najdłużej. Być może dlatego, że to stabilna i rozwijająca się firma. Miałem też szczęście, że trafiłem na świetny zespół pracowników, z którym przyszło mi pracować. Poświęcili swój czas na przekazanie mi wiedzy i doświadczenia.
Wierzę głęboko, ze za kilka lat PZL Mielec stanie się największym graczem na rynku lotniczym w Polsce, wraz z wszelkimi zaletami, które za tym idą.
Dlatego z czystym sumieniem mogę zachęcić do pracy u nas. Zasady, w oparciu o które funkcjonuje firma są jasne i uczciwe. Dla zaangażowanych mamy duże możliwości rozwoju – a przed nami jest jeszcze naprawdę wiele ważnych i ciekawych wyzwań!
 
Realizacja Ideo
powered by CMS Edito
© 2009 PZL MIELEC. Wszelkie prawa zastrzeżone