Aktualności

Informacja o wycofaniu się PZL Mielec ze sponsorowania mieleckich klubów sportowych

27-05-2015

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. przez ostatnie lata starały się być dobrym obywatelem Mielca, między innymi na polu wspierania lokalnego sportu i edukacji. Bieżący rok jest dla Spółki jednak czasem trudnym, niosącym strategiczne rozstrzygnięcia i musimy na nowo określić priorytety w naszych działaniach promocyjnych.

 

W związku z powyższym z ogromną przykrością przekazujemy naszą decyzję o wycofaniu się ze sponsorowania drużyny piłki nożnej - FKS Stal Mielec oraz drużyny piłki ręcznej - PGE Stal Mielec wraz z zakończeniem sezonu 2014/2015. Decyzja ta nie była dla nas łatwa, tym bardziej, że mamy świadomość jak wiele znaczy sport dla lokalnej społeczności.  Mamy  nadzieję, że w przyszłości ponownie pojawią się okoliczności sprzyjające wznowieniu współpracy z oboma klubami.

 

Wierzymy, że nasza decyzja spotka się ze zrozumieniem lokalnego środowiska sportowego i wszystkich fanów mieleckich drużyn. Obu drużynom życzymy sukcesów w sportowej rywalizacji i zapewniamy, że pozostajemy ich wiernym kibicem.

 

 

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Polskich Zakładów Lotniczych Sp. z o.o.

 

 

 

 
Realizacja Ideo
powered by CMS Edito
© 2009 PZL MIELEC. Wszelkie prawa zastrzeżone