Targi i wystawy

Polskie Zakłady Lotnicze po raz czwarty na Kongresie 590

11-10-2019

 

W dniach 7-8 października br. w Jasionce tuż przy rzeszowskim lotnisku odbyło się najbardziej prestiżowe spotkanie biznesu i polityki w Polsce.

 

Kongres, którego głównym celem jest promowanie polskiej gospodarki, swoją nazwę wziął od prefiksu kodu kreskowego, którym oznaczane są towary wytwarzane lub dystrybuowane przez polskie firmy.

 

Podczas dwudniowych obrad z uczestnikami wydarzenia, tradycyjnie już, spotkali się prezydent Andrzej Duda oraz premier Mateusz Morawiecki. Na Kongresie nie mogło zabraknąć Polskich Zakładów Lotniczych, które promowały województwo podkarpackie i Dolinę Lotniczą prezentując model wielozadaniowego śmigłowca S-70i Black Hawk. 

 

Co roku w podrzeszowskiej Jasionce spotykają się nie tylko przedsiębiorcy, ale i przedstawiciele instytucji okołobiznesowych, nauki, startupów, a także eksperci ekonomiczni, politycy i samorządowcy.

 

W trakcie tegorocznego kongresu, zaproszeni goście wzięli udział w dziewięciu blokach tematycznych. Paneliści starali się wypracować rozwiązanie, jak utrwalać rozwojowe trendy napędzające naszą gospodarkę. Nowym, niekonwencjonalnym formatem spotkań były specjalne fora tematyczne, dotyczące elektromobilności, gamingu czy handlu.

Foto: Urząd...
Foto: Urząd...
 
Realizacja Ideo
powered by CMS Edito
© 2009 PZL MIELEC. Wszelkie prawa zastrzeżone